MERCEDES W212 E220 CDI 2010 PANORAMA

0 €


manufacturing
E 220
swap_driving_apps_wheel
228,000 km
water_drop
Gri
local_gas_station
Dizel / Naftë
auto_transmission
Automatike
calendar_month
2010
calendar_view_day
Te huaja
Në shitje

Përshkrimi:

-MERCEDES E220 CDI AVANTGARDE
-FULL PANORAMA
-VITI 2010
-228 MIJ KM ORIGJINALE ME ÇERTIFIKATE!!
-FULL OPTIONAL
-KAMBIO AUTOMATIKE
-DISTRONIC PLUS (MBAN DISTANCEN NGA MAKINAT+VETEFRENIM)
-LANE DEPARTURE (TIMONI VIBRON NESE DEL NGA KORSIA)
-ADDAPTIVE HIGH BEAM (DRITAT TE GJATA&TE SHKURTRA I NDERRON AUTOMATIKISHT)
-SEDILJE ME NGROHJE
-PERDE ELEKTRIKE +PERDET ANESORE ORIGJINALE NE PANEL
-BLINDSPOT ASSIST
-PILOT AUTOMATIK
-KLIMA DIGITALE BI-ZONA
-ATTENTION ASSIST (KONTROLL I PERQENDRIMIT)
-SENSORE PARKIMI PARA/MBRAPA
-FENERE BI-XENON INTELIGJENT
-PASQYRA ME PALOSJE
-SISTEM ALARMI ORIGJINAL
-DISQE 17" ORIGJINAL / ME 4 GOMA 100% TE REJA!
-2 ÇELESA
✅️E SAPOARDHUR NGA BELGJIKA/ MAKINA ESHTE NE GJENDJE ABSOLUTISHT PERFEKTE/ ME TE GJITHA SHERBIMET TE KRYERA NE MERCEDES BENZ/ DHE E INSPEKTUAR NE BELGJIKE/ 228 MIJ KM ORIGJINALE ME GARANCI DHE TE DREJTE KONTROLLI/ NUK KA NEVOJE PER ASNJE LLOJ SHERBIMI/ GATI PER CDO LLOJ KONTROLLI
TEL:0699316508

Keli
Nr. Tel: +355699316508 Postuar më: 10 Korrik 2024
KONTAKTO TANI