E humbur: Portofol

Pershendetje JOQ ju lutem nqs eshte e mundur tma publikoni kete sms pasi babit tim i ka humbur portofoli dje rreth ores 11:30-12. Ai mendon mos i ka rene perball furres se bukes Emigranti ne afersi te ‘Ures se Cenit’ ose ne fugonin e linjes Lezhe-Lac te rruges se vjeter. Nuk eshte se ka shume te madhe parash prbl eshte per kartat, dokumentat dhe fotot qe ka brenda, do ju lutesha kushdo qe e ka gjetur te mbajne shumen e lekeve dhe te kthejn dokumentat dhe kartat qe ka brenda. Pasi jan me shume rendesi per babin.(fotoja e portofolit nuk eshte origjinale pasi nk e kam nje te tille por pak a shm keshtu eshte)
Kontakt:
Gjok +355682535791 26 Mars 2024 - 15:48:11