E humbur: Portofol i humbur

Sot mbasdite date 26.03.2024 ne zonen e komunes se parisit me ka humbur portofol ku brenda eshte patenta , karta id dhe nje shume parash. Portofoli eshte ne ngjyre te zeze dhe i vogel. Dekumentat jane me inicialet M.K. Ju lutem Kush e gjen te me njoftoje ne nr e tel 0695781321.
Kontakt:
Marin +355695781321 27 Mars 2024 - 01:18:59