E humbur: Humbje

Doja te beja nje raportim tek ju ne lidhje me nje cant qe me ka humbur ketu ne shkoder qe ka pas brenda nje shum te majme lekesh por ma e rendesishmja eshte qe kam shm karta me vler brenda dhe nuk interesojn leket por vetem kartat qe ka brenda ju lutem qose mundeni ta postoni sepse vetem ju mund te me zgjidhni problemin qe kam tani
Kontakt:
.. +355699766587 29 Mars 2024 - 01:22:26