E humbur: Humbje

Pershendetje ... me date 28.03.2024 reth ores 21:00 afer ures nisharakut perball dyqanit pure parfum me ka rene portofoli kur kam dale nga makina brenda jan te gjitha kartat personale te bankes dhe patenta...i lutesha personit qe e ka gjet te me kontaktoj tek ky nr 0684640566
Kontakt:
Klodian +355684640566 29 Mars 2024 - 11:38:48