E humbur: Humbje unaze

Pershendetje doja te beja nje njoftim per humbjen e nje unaze ne liqenin e farkes . Me date 18.06.2024 ora 23:30 ne pedonalen e liqenit te farkes me ka rene nje unaze te cilen e kam kujtim dhe ka shume rendsi per mua dhe vlen shume si dhurate qe esht . Nese esht e mundur ta postoni do isha shume falenderus . Dhe per gjetjen e saj ose per ate qe e ka gjetur nese ma kthejne ka nje shperblim
Kontakt:
Amarildo +355682110055 2 Korrik 2024 - 14:21:16