E humbur: Portofol i humbur

Dje n dark rreth ores 23:00 ka humbur nji portofol ne nji lokal ne fier ne rrugen Vasil Pecuke me disa dokumenta dhe karta banke.. kush e ka gjet mund t kontaktoj ne nr. 0692247653
Kontakt:
Xhesti +355695878863 6 Korrik 2024 - 08:11:03