E humbur: Byrzylyk

Pershendetje ! Ka nja dy muaj qe me ka humb nje byrzylyk lekure me pllake floriri. Ma ka pas dhuru mami per ditelindje. Ne pllake eshte i shenuar emri im Indrit data kur ma ka dhuruar 28 janar 2021 dhe nga brenda pllakes eshte shkruar dhurate nga mami. Eshte i lutur kush e ka gjetur nese mund te me kontakoj tek nr 0683566955 do shperblehet sigurisht. Byrzylyku ka vlere emocionale per mua per faktin qe ma ka dhuruar mami. Mendoj se e kam humbur ne lagjet allias ose rrugen e tregut unaze 5 maji ose tek rruga xhanfize keko ku kam punoj prane Orio Bar. Zoti iu dhente shendet.
Kontakt:
Indrit +355683566955 8 Korrik 2024 - 13:38:27