E humbur: Humbur portofol

Ka humbur nje portofol bashk me nje iPhone 12 Mini . Intinerari medrese - ish stacioni trenit deri zog te zi . Me emrin Emiljano Mane kush njofton ka shperblim vec per kartat dhe telefonin .
Kontakt:
Emiljano +355682979169 9 Korrik 2024 - 20:44:25