E humbur: Syze dielli Prada

Pershendetje. Kam humbur sot tek qendra tregtare TEG, ne dhomat e proves se Zares nje pale syze dielli te zeza Prada rreth ores 18:30. Jane dhurate dhe kane shume rendesi e vlere per mua. Do i lutesha personit qe i ka gjetur qe ti ktheje sepse jane kujtim dhe do kete nje shperblim. Kontakt: 0692055530 Faleminderit.
Kontakt:
Gerla Hoxha +355692055530 10 Korrik 2024 - 22:39:17