E humbur: Me ka humbur nje qen pastor Belg

Pastor Belg.Ka humbur ne Fush Kruj kush e gjen te lutem te kontaktoj tek ky nr 0698556663.Ju lutem kush ta shikoj te kontaktoj tek ky nr .Personi qe e gjen do ket njeqind mij lek shperblim.Qeni quhet Maksi ka nje qafore jeshile dhe nje shenj ne qaf.Kush ta shikoj te afrohet sepse nuk esht agresiv esht shum i dashur.Ju lutem kush e shiko te kontaktoj ju lutem.
Kontakt:
Donald +355698556663 10 Shkurt 2024 - 13:30:41