Të humbura:

...
SYZE GUESS

ne dat 18 qershor nga ora 3 e mbasdites me kan marr syzet Guess te banjat e qendres tregtare RING, nese ka mundesi ai qe i ka marr ti kthej, ka dhe shperblim, me shum per vleren sentimentale se mi ka ber dhurat e dashura

Resi
+355696109153

15 Korrik 2024 - 01:15:04

...
Humbur

Pershendetje me ka humbur pjesa e kokes se nje plumbi varse e di qe ndoshta seshte shum e cmuar per ju por qe per mua ka domethenie te madhe … shpresoj qe dikush mund ta gjej edhe pse eshte do jet thuajse e pamundur sepse eshte vogel shikoni ne foto . nqs mund ta postoni ju faleminderit .Nje demshperblim per personin qe e gjen . Zona e spilles Plazh , nga resort Bleta deri tek Blu Mare .

Endrit
+355864288967

13 Korrik 2024 - 15:04:29

...
humbur cels makine mercedes benz

kam humbur nje celses mercedes benz ne zonen e kopeshtit botanik tek xhamia prane koshave

Saimir
+355672744637

13 Korrik 2024 - 14:52:57

...
Humbur qeni

Qeni i humbur ne zonen e shkozet tek xhamia Kaf me kollare ne qaf me nr e pronarit , kush e gjen ka shperblim te mire

Endi R
+355682030200

13 Korrik 2024 - 14:24:00

...
Humble telefoni

Sot ne oren 8 kam humbur ne plepa durres telefonin me klluf me shqiponje dhe me nje shume lekesh kush e ka mare ju lutem te kontaktoje ne numrin me poshte

Anonim
+355693567945

12 Korrik 2024 - 23:13:59

...
Humbje Portofoli

Pershendetje, Sot me daten 12/07/2024 kam humbur nje portofol besoj se e kam humbur tek lagja malezjan ngjit me terminalin. Brenda ka dokumenta Greke me emrin Kristian K. Ju lutem nqf e gjeni te me kontaktoni jepet dhe shperblim.

Kristian Kocli
+355693232557

12 Korrik 2024 - 18:58:32

...
Macok i humbur

Ka humbur nje macok ngjyre xhinger tek kryqezimi i 21 dhjetorit. Macoku eshte rreth 7 muajsh dhe quhet Flufi. I pergjigjet emrit te tij. Nese dikush na ndihmon ta gjejme do t'i ofrojme dhe nje shperblim. Shume faleminderit. Numri i telefonit 0692365470

Rudina
+355672624029

11 Korrik 2024 - 15:43:41

...
Humbur cant dore meshkujsh

Diten e djeshme pas ores 12 te darkes ka humbur nje cant meshkujsh ne zonen e rrethrrotullimit te shkozes Personi qe e ka gjetur do ju luteshim te na kontaktonte sepse brenda ka dokumenta te rendesishme Ka dhe shperblim 0697562123

El
+355697562123

11 Korrik 2024 - 10:37:54

...
Syze dielli Prada

Pershendetje. Kam humbur sot tek qendra tregtare TEG, ne dhomat e proves se Zares nje pale syze dielli te zeza Prada rreth ores 18:30. Jane dhurate dhe kane shume rendesi e vlere per mua. Do i lutesha personit qe i ka gjetur qe ti ktheje sepse jane kujtim dhe do kete nje shperblim. Kontakt: 0692055530 Faleminderit.

Gerla Hoxha
+355692055530

10 Korrik 2024 - 22:39:17

...
Iphone 12 me kase blu

Pershendetje Tek Parku Lojrave te Brryli perball Martenitet ka humbur nje telefon iphone 12 me kase blu Do i lutesha personit qe e ka gjetur per shkak te kujtimeve qe ndodhen ne celular te babait te humbur para pak kohesh, dhe ne pamjen e pare te telefonit gjenden dy beba,Lutem te na kthehet telefoni dhe personit do i mundesoj nje tjeter telefon te ngjashem vetem per xhestin.(Foto ilustruese por jo telefoni)Ju lutem me kontaktoni ne nr 0674975108

Alesia Zenuni
+355674975108

9 Korrik 2024 - 21:03:38

...
Humbur portofol

Ka humbur nje portofol bashk me nje iPhone 12 Mini . Intinerari medrese - ish stacioni trenit deri zog te zi . Me emrin Emiljano Mane kush njofton ka shperblim vec per kartat dhe telefonin .

Emiljano
+355682979169

9 Korrik 2024 - 20:44:25

...
Syze

Kam humbur i pale syze “Ray Ban” te plazhi i Tales me date 08 korrik 2024 ora 19:45 Nr per Whatss-App +44 7307 480809

Ronaldo
+355695452753

8 Korrik 2024 - 21:22:01

...
Byrzylyk

Pershendetje ! Ka nja dy muaj qe me ka humb nje byrzylyk lekure me pllake floriri. Ma ka pas dhuru mami per ditelindje. Ne pllake eshte i shenuar emri im Indrit data kur ma ka dhuruar 28 janar 2021 dhe nga brenda pllakes eshte shkruar dhurate nga mami. Eshte i lutur kush e ka gjetur nese mund te me kontakoj tek nr 0683566955 do shperblehet sigurisht. Byrzylyku ka vlere emocionale per mua per faktin qe ma ka dhuruar mami. Mendoj se e kam humbur ne lagjet allias ose rrugen e tregut unaze 5 maji ose tek rruga xhanfize keko ku kam punoj prane Orio Bar. Zoti iu dhente shendet.

Indrit
+355683566955

8 Korrik 2024 - 13:38:27

...
Portofol i humbur

Ne daten 07.07.2024, diten e djeshme ka humbur nje portofol ne zonen e plazhit Sektor-Rinia ne Durres. Ne portofol ndodhen dokumenta qe i perkasin S.Biçaku. Kush e gjen eshte i lutur te na kontaktoje. ( Pasi qe nuk kemi foto te portofolit, po hedh nje foto te ngjashme te tij.) Faleminderit!

Hajrije Biçaku
+355672074181

8 Korrik 2024 - 12:47:01

...
Humbja e unazes

Me ka humbur nje unaze por nuk e di specifikisht se ku. Nuk eshte unaze me vlere te madhe si cmim por per mua eshte si dicka e shenjte pasi ma ka dhuruar shoqja ime e ngushte e cila nuk jeton me per shkak te nje semundjeje. Kushdo qe ma kthen zoti e shperblefte pasi jam shume e merzitur ishte i vetmi kujtim nga ajo. Faleminderit….

Mariza
+355683399422

6 Korrik 2024 - 17:14:19

...
Portofol i humbur

Dje n dark rreth ores 23:00 ka humbur nji portofol ne nji lokal ne fier ne rrugen Vasil Pecuke me disa dokumenta dhe karta banke.. kush e ka gjet mund t kontaktoj ne nr. 0692247653

Xhesti
+355695878863

6 Korrik 2024 - 08:11:03

...
Humbje Dokumenta

Me kane rene dokumentat e prones toke arë sot ne oren 9:30 dhe spo i gjej dot internerari ka qen nga Doktor Artisti qe eshte tek Rr. Dibres deri tek Bulevardi aty tek Ministria e Drejtesise. Me emer Arber Hasaj

Arber
+355685126807

5 Korrik 2024 - 21:37:28

...
Celsa

Ka humbur nje cels xadv te zona liqenit artificial. Kush e gjen shperblehet. Flm

Mario halili
+355694443131

4 Korrik 2024 - 21:08:12

...
Syze GUESS

ne dat 18 qershor nga ora 3 e mbasdites me kan marr syzet Guess te banjat e qendres tregtare RING, nese ka mundesi ai qe i ka marr ti kthej, ka dhe shperblim, me shum per vleren sentimentale se mi ka ber dhurat e dashura

Resi
+355696109153

4 Korrik 2024 - 10:35:03

...
Macok Scotish i humbur ( kthimi me shperblim)

Shkoder Lagjja Vasil Shanto (te dollari) Humbur rreth ores 10 30

Shkoder
+355692762523

3 Korrik 2024 - 17:34:48