Të humbura:

...
Ore Seiko

Me ka humbur nje ore Seiko te plazhi i palasës. Ai qe e gjen dhe e dorezondo marre dhe shperblim

Hurmet
+355684731753

3 Korrik 2024 - 13:50:25

...
Portofol i humbur tek neranxi kryqzimi myslym shyrit

PERSHENDETJE. Me ka humbur nje portofol dje tek kryqzimi myslym shyrit tek neranxi Nese dikush e ka gjetur ose e ka len me ndonje vend do me bente nder te madh te me thonte sepse kam te gjitha dokumentat si dhe leje qendrimin spanjoll per vleren monetare qe ka qen ne portofol nuk eshte problem do ju jap dhe nje shperblim kush mund ta ket gjetur portofoli eshte i zi gucci inicialet jan F K

Flao
+355675192212

3 Korrik 2024 - 12:26:40

...
Mace e humbur 4-rruget, Shijak

Më ka humbur kjo macja date 29 Qershor, kam disa ditë që e kërkoj nëpër lagje po kam frikë që e ka marrë dikush Bëhet fjalë për zonën e 4-rrugëve Shijak. Macja quhet Pistol. Jap dhe shpërblim për atë që e gjen, ose ai që e ka marrë të ma kthej dhe e shperblej. Sepse për fat të keq nuk i kam pas vënë varse dhe ai qe e ka marre, do e kete marre pa te keq.

Brolin
+355672611995

2 Korrik 2024 - 21:18:30

...
Portofol i humbur tek qendra tregtare Toptani

Para 15 min ishim tek qendra tregetare Toptani tek dyqani Defacto . Na ka rene nje portofol i vogel i zi, brenda kishte 15000 lek te reja dhe dokumente : ID,PATENTE. Na interesojne vetem dokumentet ju lutem kush e ka gjetur te na kontaktoje nr e gjeni tek kasa e dyqanit. Shume faleminderit

Anila
+355696802932

2 Korrik 2024 - 19:57:55

...
Humbje unaze

Pershendetje doja te beja nje njoftim per humbjen e nje unaze ne liqenin e farkes . Me date 18.06.2024 ora 23:30 ne pedonalen e liqenit te farkes me ka rene nje unaze te cilen e kam kujtim dhe ka shume rendsi per mua dhe vlen shume si dhurate qe esht . Nese esht e mundur ta postoni do isha shume falenderus . Dhe per gjetjen e saj ose per ate qe e ka gjetur nese ma kthejne ka nje shperblim

Amarildo
+355682110055

2 Korrik 2024 - 14:21:16

...
Gjetur nje karte ID ne Durres

Pershendetje Sot me date 30 Qershor ne parkimin e hotelit Dolce Vita Golem Durres i ka humbur karta ID. Eshte nje vajze shqiptare nga Kuksi

Enis Bala
+355695746028

1 Korrik 2024 - 01:08:19

...
Macok i humbur

ZIGGY humbur ne myslym shyr OFROHET SHPERBLIM!

Meli
+355683677069

1 Korrik 2024 - 00:13:39

...
I humbur/Vjedhur

E kan marr para shpis , deshmitaret tregojn se ka qen 1 zonj ne mosh me syze flok te prera shkurt ngjyr portokalli ... i bejm thirrje te na e kthej adresa Kodra Diellit , Rruga Zallit kontakt :0694660292 jepet shperblim nese e kthejn / gjejn

Marjo Danaj
+355694660292

30 Qershor 2024 - 23:51:47

...
Kuletë e humbur .

Prsh, Uroje te jeni mire Eshte gjetur nje portofil pran bregdetit ne Golem tek Perroi agait prane Hotel Premiumt E kan gjetur Tursite polake qe jan te akomoduar ne hotelin tone ne plazh dhe ne e sollen tek hoteli Mund ta shprendani dhe te na kontaktoi personi se e kemi portofilin ne hotel Flm.

Remi
+355694865654

30 Qershor 2024 - 18:45:21

...
Portofol Luis Vuitton Gri me te zeze

28 qershor rreth ores 22:00 , ne dalje te parkingut te tegut tek ura qe lidh Teg me Mai Tai. Kisha harruar porotofolin ne tavanin e makines dhe me ka rene aty. Kam dokumenta me shume rendesi brenda. Leket ti mbaje qe ishin brenda. Ka dhe shperblim.

Elvis
+355692761374

29 Qershor 2024 - 17:20:21

...
Humbur portofoli ne zonen

Kam humbur portofolin sot ne zonen e Shkembit te Kavajes. Me ka rene tek rruga mbrapa hotel Rumar. Kam karten e identitetit brenda me emer Adnan Dumani. Ju lutem nese e gjen dikush do me ndihmonit shume se kam gjithe kartat brenda.

Adnan
+355689577666

29 Qershor 2024 - 09:36:28

...
Celes i humbur E class

Pershendetje! Me date 24/06 ka humbur celes E class 2014 ne Kavalishence ne durres, tek parkingu ne hyrje te plazhit. Celesi eshte pult per makina qe ndizen me buton start/stop. Personi qe e gjen ose e ka gjetur ju lutem te kontaktoje ne numrin me poshte me nr ose wp, kushdo qe e ka gjetur ose e gjen ka 500€ shperblim. +355 68 351 3045

E.M
+355694756655

28 Qershor 2024 - 17:17:29

...
Varese te humbura

Me kane humbur sot rreth ores 8 te mengjesit dy varese te Pazari Ri. Ju lutem nese dikush i ka gjetur te me kontaktoje te numeri 0676451001. Vareset jane dhurate dhe njera eshte e personalizuar me emrin Elena. Shperblimi do jete shume i kenaqshem .

Elena
+355676451001

25 Qershor 2024 - 09:46:12

...
Iphone 11

Ka humbur iphone 11 me date 18 qershor afer qendres se Tiranes mes stacionit te kamzes dhe toptanit.Telefon ngjyre lejla me kasen e zeze.Ta ktheje kushdo qe e ka marre se ka shperblim.

Sebastian
+355693940114

25 Qershor 2024 - 01:15:59

...
Syze Guess

ne dat 18 qershor nga ora 3 e mbasdites me kan marr syzet Guess te banjat e qendres tregtare RING, nese ka mundesi ai qe i ka marr ti kthej, ka dhe shperblim, me shum per vleren sentimentale se mi ka ber dhurat e dashura

Resi
+355696109153

24 Qershor 2024 - 14:25:39

...
Me ka humbur portofol i zi

Dua te raportoj nje rast humbje te portofolit ne zonen e vlores. Portofol i zi dhe interesohem me shume per patenten-Klaudion Deda

Klaudion Deda
+355685463775

23 Qershor 2024 - 21:58:23

...
Kam humbur celsat!

Pershendetje ! Kam humbur dy celsat e makinave sot me shengjin’ kam ber rrugen nga parkimi perball hotel Ermiri tek shezllonet e hotelit dhe tek kafja club ermiri ju lutem Nese dikush i gjen te njoftoj

Genti
+355696205715

23 Qershor 2024 - 16:16:58

...
Tablet me tastier gri instrumeti topografik

Pershendetje jam nje topograf qe punoj ne nje studio ne tirane , sot reth ores 1 pran rruges industriale dytesore ne Tirane me ka humbur nje tablet me tastier gri i inatrumetit qe perdor per matjet topografike. Ju lutem nese esht e mundur qe dikush e ka gjet te me shkruaje ofroj dhe shperblim . Esht shume i rendesishem per faktin se kam shume pune te ruajtura ne ne te. Pa licensat perkatese nga asig dhe distributori zyrtar i instrumetit nuk i hyn askujt ne pune. Ju lutem nqse dikush e gjen te me montaktoje

Alban
+355694759495

21 Qershor 2024 - 22:08:03

...
Macok i humbur

Emri Grei,gjinia mashkull. Ka humbur ne daten 14/06/2024 rreth ores 23.00 ne zonen e Astirit ,tek lokali Ikon ose tek pjesa e brendshme e kompleksit tek lokali Melodi. Macoku ka nevoje per perkujdesje mjekesore ju lutem kush e shef ose e e ka gjetur te kontaktoj tek numri tel 0685839179 & WhatsApp. Ofrohet shperblim Faleminderit.

Andi
+355685839179

21 Qershor 2024 - 13:25:14

...
Portofol i humbur

Pershendetje sot rreth ores 10:35-10:45 , kam humbur kete portofol ne institut . Fiks perball nje pastrimi kimik Doka .. Do i isha shume mirenjohese te ma kthenin me shume per kartat sesa per leket.

Arjola Lika
+355699206836

19 Qershor 2024 - 21:16:26