Të humbura:

...
Gjetur çante dore

Te rreth rrotullimi senatorjumit.

Tao
+355673488888

16 Dhjetor 2023 - 16:55:47

...
Humbje celesi

Te lagja Pavaresia Vlore,rruga Gjergj Araniti,prane hotel Martini kam humb celesin.

Doklejda
+355693381460

16 Dhjetor 2023 - 16:06:05

...
Iphone 13 humbur

Pershendetje me ka humbur telefoni sot rreth ores 4:30 te mgjesit ne Autostrade esht me kaske blu dhe i thyer pjesa mbrapa…ju lutem kush e ka gjetur tme kontaktoj. 0688204429 Faleminderit

Mevlud
+355696300248

16 Dhjetor 2023 - 07:35:48

...
Humbje portofoli

Pershendetje Sot rreth ores 2 te mazdites me ka humbur portofoli tek njeri nga urbanet per ne teg qe kalojn nepermjet saukut (ngjyr bardh dhe kuqe). Ne te gjendeshin 2 karta njera id dhe tjetra patenta. Do e vlersoja shum nqoft se personi qe e ka gjetur te me kontaktoi me patjeter pasi me ato 40 mij lek te vjetra me duhet te mbyll muajin. Fotoja qe kam dhene eshte pashaporta por te dhenat jane njesoj pervec fotos se fytyres. Ju faliminderit!

Migers
+355676681481

16 Dhjetor 2023 - 01:04:38

...
Patente e humbur

Patente dhe telefon i humbur

Oltjon
+355695107271

15 Dhjetor 2023 - 17:39:55

...
PORTOFOL I HUMBUR

Ne Tirane ka humbur nje portofol date 14*12 , ka karta id brenda dhe patente kush e ka gjetur ju lutem te kontaktoje interesojne vetem kartat

klara
+355676867178

15 Dhjetor 2023 - 01:39:48

...
Portofol i humbur

Me ka humbur portofoli sot nga Sheshi Skenderbe per tek urbani porcelanit. Me interesojn kartat qe jan brenda

Aurora Picalli
+355683499988

14 Dhjetor 2023 - 23:41:03

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:13

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:10

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:07

...
Portofol i humbur

Pershendetje Sot ka humbur nje kulet ne zonen e Freskut diten e sotme me nje shum te konsidrushme brenda edhe me karta banke dhe ID me emrin ASTRIT SPAHIU..mbaheni shumen e lekve por ju lutem na ktheni kartat se jane shum te rendesishme.

Erta Spahiu
+355692800782

14 Dhjetor 2023 - 22:08:07

...
Patente

Kam Gjetur nje patente Perballe taivanit

Eduart
+355695272888

14 Dhjetor 2023 - 20:36:05

...
Dosje e humbur

Me ka humbur nje dosje me dokumente ne afersi te stadiumit Dinamo. Dosja kishte kontrata noteriale shume te rendesishme per mua. Lutem kush e gjen te kontaktoje ne nr. 0692080940. Do te kete shperblim

Aida
+355692080940

14 Dhjetor 2023 - 20:12:44

...
Kam gjetur kart id

Gjetur

Xhevdet musteqja
+355682533333

14 Dhjetor 2023 - 19:09:19

...
Ka humbur ne kelysh Alabai ne Kukes.

Ka humbur nga dreka te lagjja 1 ne qytetin e Kukesit. Kush mund ta ket pa ose ka dijeni per ndodhjen ju lutem na kontaktoni ne kete nr: 0674444551 dhe ka shperblim.

Ari
+355674444551

14 Dhjetor 2023 - 18:17:18

...
Humbje Portofoli

Dje rreth ores 12:30 me ka humbur portofoli mrapa teatrit te operas Tirane afer stacionit te autobusa Kamzes.Brenda portofolit jan karte identiteti ,patente kart bank , celes dhe disa para .Nese dikush e ka pare te konkaktoj tek ky numri :0688150064 .Karta ka datelindjen 07 Maj 2001 .Inicialet DG

D Gj
+355688150064

14 Dhjetor 2023 - 17:37:39

...
Humbje Portofoli

Dje rreth ores 12:30 me ka humbur portofoli mrapa teatrit te operas Tirane afer stacionit te autobusa Kamzes.Brenda portofolit jan karte identiteti ,patente kart bank , celes dhe disa para .Nese dikush e ka pare te konkaktoj tek ky numri :0688150064 .Karta ka datelindjen 07 Maj 2001 .Inicialet DG

D Gj
+355688150064

14 Dhjetor 2023 - 17:37:37

...
Ka humbur nje telefon Iphone 12 pro max

pershendetje para nje muaj ka humbur nje iphone 12 pro max ne vlore afer gama market. Telefoni eshte ven ne FindMe mode por nuk eshte dorezuar .Ai qe e ka marr e ka par shenimin qe tel kerkohet qe ne daten 16 nentor ora 2pm ne rrugen Aleksander Moisiu ,vlore nese jua japin ose jua shesin me kete njoftim ju lutem me kontaktoni. pershkrim iphone 12 pro max i kercur tek kuadrati i kamerave me cover te tejdukshem

Zhulieta Capi
+355695337152

14 Dhjetor 2023 - 15:55:38

...
Portofol i humbur

Mbrem rreth ores 19 00 , me ka kumbur nje portofol ngjyr blu, rendesi jan kartat me shum se cdo gje , ne rast se gjindet me kontaktoni ne 0684599647

Alvaro
+355684599647

12 Dhjetor 2023 - 20:14:47

...
Portofoli i humbur

Ka humbur sot ne pasdite ne Tirane.Portofoli eshte si ne foto vetem se ne ngjyre bezhe.Kush e gjen do i lutesha te me kontaktonte dhe te me kthente dokumentat pasi leket mund ti mbaj. Faleminderit!

Irisa
+355675462514

11 Dhjetor 2023 - 16:20:05