Të humbura:

...
Iphone 12 pro max I humbur

Humbur ne zonen e 9- Katsheve afer Pazarit te Ri ne Tirane.

Brilant Boksi
+355673375581

7 Nëntor 2023 - 16:28:58

...
Shperblim 500€

Ka humbur diten e shtune 28 Tetor ne ora 12:00 papagalli I quajtur PIPO Rreth zones se Kumes ne drejtim te Plazhit te Vjeter,Vlore Kushdo qe e ka pare ju lutem te kontaktoni ne nr e tel: 0692413867 Kundrejt nje shperblimi 500€

Pipo
+355692413867

7 Nëntor 2023 - 15:56:10

...
Targe e humbur

Targe e humbur

Erjon
+355692121144

7 Nëntor 2023 - 15:52:18

...
Ka humbur qenushi!

Ka humbur diten e sotme rreth ores 9-10 te mengjesit. Kemi informacion që e ka marrë një djal me nje makin smart ngjyre gri.

EC
+355692301346

7 Nëntor 2023 - 15:49:06

...
Portofol i humbur

Ka humbur sot nje portofol perrenjas,urak me inicialet Gezim kapri ju lutem me ktheni vetem kartat leket i mbani ju falenderoj ne qofte se me konataktoni nr 0683038894

Gezim kapri
+355683038894

7 Nëntor 2023 - 15:46:47

...
Humbje celsi

Me ka humbur nje cels benzi bashke me disa celsa shpie ne zonen e fushkrujes Ka shperblim te kenaqshem

Albert
+355689305500

7 Nëntor 2023 - 15:43:05

...
Celesa audi

Pershendetje ne peqin kan humbur nje pal celesa audi nqs dikush i gjen te me kontaktoj 0683192026 ka dhe shperblim

Audi
+355683192026

7 Nëntor 2023 - 15:40:22

...
Wallet - Lost small wallet with butterflies on it

I lost a little wallet that is a small zippered pouch with butterflies on it. Inside was LEK, three credit cards, and my California driver's license. I would be incredibly grateful to anyone who can return it. You can whatsapp me at +1-917-885-5015. Or my Albanian number is: +355-69-279-7004 Thank you, Carly

Carly M
+355692797004

7 Nëntor 2023 - 15:36:58

...
Mace humbur

🆘️URGJENTE🆘️ Macja ka humbur qe ne 31.05.2023, familja po e kerkon deshperimisht. Ka informacione se macja eshte vjedhur dhe eshte shitur, komshinjt refuzonin ti hapnin kamerat dhe ka kerkuar pafund por pa asnje rezultat. Vajza pavaresisht te gjithave ofron shperblim 200€ mjafton qe macja te rikthehet. Lutemi ta postoni qe ta rikthejme perseri macen prane familjes. Humbur ne Korce 0699478007

Suada
+355699478007

7 Nëntor 2023 - 15:32:09

...
Portofol i humbur

Portofol i humbur ne afersi te shkolles bashkuar ka humbur ne trotuare , nese e gjen dikush te lutem te me kontaktoje se pse kam sh dokumneta te rendesishme dhe te djalit Tim minoren, karta banke karte indetiteti, sasi lekesh nk kishte vtm dy mij lek t vjetra,faleminderit!

Emanuela
+355696647290

7 Nëntor 2023 - 15:28:44