Të gjetura:

...
Gjetur disa celesa

Mbreme ne “Sheshin Skenderbej” gjate zhvillimit te koncertit jane gjetur nje pale celesa. Pyetem njerez rreth e rrotull por nuk i perkisnin atyre. Ju lutem kontaktoni. Tel: +355 69 877 4732

Ada
+355698774732

1 Dhjetor 2023 - 16:33:17

...
Portofol i gjetur

Kam gjetur nje portofol me karte ID me emrin: Naim Ismaili dhe 30.000lek te urbani i linjes Vore-Qender Tel: 0699348093

Alsi
+355699348093

27 Nëntor 2023 - 22:50:00

...
Tufe celsash te gjetura

Dt 16 nentor,e enjte i kemi gjetur prane kryqezimin midis Rruges se Drejtorise Vendore te Policise dhe Myslym Shyrit,Tirane. Celesat jane dorezuar ne Drejtorine Vendore te Policise,Tirane. Tel: 0698569395

Alida
+355698569395

27 Nëntor 2023 - 22:44:37

...
Mace e gjetur

Eshte gjetur nje mace tek pallatet e Arabit, prane qendres Kristal, Tirane, duket qe eshte shtepie pasi eshte e dashur dhe e urte. Ju lutem kontaktoni nese i ka humbur dikujt ne kete zone. Macja eshte e bardhe me te zeze. Tel: 0698077100

Luiseda
+355698077100

26 Nëntor 2023 - 15:42:38

...
Pashaport e gjetur ne shkoder

Kam gjet nne pasaporte ne shkoder, ne zonen e pazarit. Nqs mund ta postoni pasi eshte dokumont me rendesi. Flm Tel: 00355689020958

Elkier
+355689020958

26 Nëntor 2023 - 15:41:43

...
Qen Akita Amerikane

Kam gjetur nje Akita Amerikane femer ne Yzberisht (ishte pak e gjakosur) kafshuar nga qen tjeter thane tek Veterineri Tel: 00355692962231

Desida
+355692962231

25 Nëntor 2023 - 09:59:21

...
Qen pudle i gjetur

Prane rruges Peti eshte gjetur nje qen i vogel Pudle. Per me teper kontktoni ne nr e telefonit Tel: 694435170

Eli
+355694435170

25 Nëntor 2023 - 09:58:03

...
Telefon Samsung i gjetur

Eshte gjetur nje telefon ne tregun e laprakes afer kupoles. Nese e shikon, te lutem shkruaj ne kete adrese ne ig kian_20_9.

Kian
+35500000000

22 Nëntor 2023 - 19:35:40

...
Eshte gjetur nje mace e vogel

Pershendetje , sapo gjeta nje kotele te vogel, ishte ne rruge ,rrezikohej nga makinat. Eshte kotele shtepie , ka nje qafore dhe zile dhe eshte shume miqesore. vendodhja Ish parku autobuzave , afer Delijorgjit Tel: 0693929123

Erald Hoxha
+355693929123

22 Nëntor 2023 - 19:34:37

...
Nje çant e humbur

Çant e humbur brenda ka portofolin me 500€ edhe me disa te holla te tjera ne zonen e yrshekut Tel: 068 813 5682

Gentjan Fucia
+355688135682

22 Nëntor 2023 - 19:33:46

...
Kemi gjetur kete macen.

Kjo mace ka ardhur ne daten 31.10.2023 naten vonë ne pallatin tone.Besoj se eshte nje mace e humbur dhe shpresoj te gjej familjen e saj.Ajo kerkonte te vinte brenda ne shtepi dhe ka qare gjithe naten.Qendron ne katin e pare te pallatit tonë ,e ushqejme vazhdimisht se na vjen keq.Ndodhemi ne Vlore ne nje pallat te vjeter prane Drejtorise se Policise.Do doja shumë te gjendet familja e saj. Tel: 0684319385

Bianka
+355684319385

22 Nëntor 2023 - 19:25:12

...
Portofol i gjetur

Kam gjetur nje portofol te zona e 9 kaceve ka kart ID brenda dhe patent me emrin Kamila Tel: 0693639527

Andi
+355693639527

21 Nëntor 2023 - 17:52:06

...
karte id dhe karte banke e gjetur

Eshte gjetur ne zonen e vollges durres karte id dhe karte banke te zonjes dhe ndodhen ne zyrat e policise bashkiake durres emri Zare Islami Tel: 0688558752

Erald
+355688558752

21 Nëntor 2023 - 17:51:09

...
Telefon Samsung i gjetur tek TEG

Telefon i gjetur tek parkingu i TEG. Ekrani nuk i punon, eshte shkelur nga makinat. Fotot e telefonit jane te bashkengjitura. Tel: 00355695697973

Exhei Murati
+355695697973

21 Nëntor 2023 - 17:47:50

...
Pastor i gjetur Fier

Pastor belg femer i gjetur ne qytetin e Fierit prane zogut te zi. Pronari tekontaktoj ne numrin e telefonit. Tel: 0693252563

Dejvis
+355693252563

21 Nëntor 2023 - 17:46:34

...
cant e ngatruar ne rinas

Pershendetje! Ne autobusin nga Rinasi vjehrri im ka ngaterruar canten pa dashje ka marre canten e dikujt tjeter.nese e shef personi qe e ka te me kontaktoje. Tel: 0684733147

Marjana zenunllari
+355684733147

21 Nëntor 2023 - 17:44:32

...
Portofol i gjetur BOSS " FATOS HAJDARI "

Kam gjetue nje portofol ne unazen e madhe, nga Astiri tek pallati me shigjeta. Portofoli eshte i markes Boss dhe brenda ka vetem 2 karta banke edhe disa lek te holla. Kartat jane ne emer te Fatos Hajdari. Nese e shikon kete postim te lutem me kontakto ne numrin e cel. Tel: 00355684033494

Anxhelo
+355684033494

21 Nëntor 2023 - 17:43:27

...
Portofol + celsa te gjetura

Pershendetje kam gjetur ni portofol tek rrethrrotullimi selites kart identiteti plus patet edhe ca letra karta te tjera Edhe disa celsa ngjitur me portofolin Personit qe i kan humbur tme kontaktoj qe tja kthej Tel: 0698767573

Kevi
+355698767573

21 Nëntor 2023 - 17:41:41

...
Celsa audi te gjetura

Pershendetje. Kam gjetur dje ne Tirane ne trotuarin perpara farmacise 5, pa zbritur ne Pazarin e Ri, celsa makine Audi A6 besoj. Kush te jete i interesuar te telefonoje ne 069 270 6699 Tel: 00355692706699

Rei
+355692706699

21 Nëntor 2023 - 17:40:04

...
Telefon i gjetur

Pershendetje kam gjet nje telefon dua tja kthej personit qe i ka humbur Tel: 0689210902

Neti
+355689210902

21 Nëntor 2023 - 17:38:08