Të humbura:

...
Cante me ilace per djalin 2 vjec

Me ka humbur ne Elbasan 1 Cant me ilacet e cunit brenda .cunit 2 vjec te cilat ilacet jan shum te rendesishme per te .ju lutem kush e ka gjetur te ma kthej.respekte Tel: 0676915447

Eglantin
+355676915447

26 Nëntor 2023 - 15:30:05

...
Kuti kufjesh te humbura

Pershendetje Me kan humbur nje kuti kufjesh airpods Te zogu zi te te trianabank ose te rruga e durrsit kush mund ti ket gjetur po qe se do ti kthje se nuk i hyne ne pun Tel: 0692271187

Elision
+355692271187

26 Nëntor 2023 - 15:29:04

...
Portofol i humbur

Me ka humbur nje portofol sot pasdite ne Elbasan Ka brenda para dhe dokumente Kush e gjen ju lutem me informoni Tel: 0692240258

Aida
+355692240258

26 Nëntor 2023 - 15:28:00

...
Portofol i humbur

Ka humbur nje portofol rreth ore 15:30 sot tek rruga sulejman delvina pa dal tek kryqzimi i vodafonit Portofoli ka pas brenda id dokumenta dhe nje sasi lekesh Tel: 0693616499

Geraldo Yzeirllari
+355693616499

26 Nëntor 2023 - 15:27:12

...
Qen i humbur

Pershendetje te. Gjidhve me ka humbur nje qen ne kenete e durresit ne lagjen 17 tek xhamua nur qeni eshte humbur me date 17 11 2023 diten enter ne mengjes ai qe e ka gjet ju lutem ma ktheni kam dt femi te vegjel qe ishin lidhur shum pas qenit edhe tani e kerkojn edhe qajn thon dua qenin ju lutem ai qe e ka gjet. Apo dikush ja kan dhen. Ju lutem shum ma ktheni qenin dhe njehere hu lutem. Ai qe do. E sille do e paguaj dy fish vetem ma sillin te dergoj nr e WhatsApp 0684014144 ky eshte nr I'm qe ju do me telefenoni flm dhe njehere Tel: 0684014144

emiliano bahiti
+355684014144

26 Nëntor 2023 - 15:25:14

...
Me Ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit

Me ka humbur portofoli NE autobuzin e Paskuqanit ose mund te ket Rene Tek shkolla Bajram Curri Brenda Ka Pas patent Kart ID Dhe nje shum monetare Ju lutem vetem dokumentat me duhen leket ti mbaj SE me patent jam I punsuar Ka dhe nje shpreblim nga ana ime ju lutem 🙂 Tel: 0692347611

Kleo Kurti
+355692347611

25 Nëntor 2023 - 09:56:12

...
Humbje portofoli

Me ka humbur nje portofol i zi ne rrugen dom bosko shkoder nese dikush e ka gjetur me nevojiten dokumentet leket mund ti mbaj dhe mund te jap nje shperblim tjeter Tel: 0696845517

Marko
+355696845517

25 Nëntor 2023 - 09:54:45

...
HUMBJE PORTOFOL

Ka humbur portofili ngjyr bezh rruga nga 21 per te zogu i zi. Tel: +355 68 20 52 050

Lucian Rama
+355682052050

25 Nëntor 2023 - 09:53:50

...
Qen husky i humbur

Ka nje sy kaf dhe nje sy bojqielli,e ka emrin ivy,kush e gjen ta ktheje ju lutem sepse eshte shume i ngjitur me cunin e vogel Tel: 0692322338

FlavioNikaj
+355692322338

25 Nëntor 2023 - 09:51:35

...
Targe e humbur

Esht humbur targa BS 564 targe motorri ne tirane ju lutem kusg mund ta gjeje t kontaktoj ne nr 0685878200 Tel: 0685878200

Donald
+355695240179

23 Nëntor 2023 - 17:49:54

...
Telefon 12 pro i humbur

Pershendetje! Me ka humbur telefoni (iphone 12 pro, ngjyre i bardhe me kthef plastike i tejdukshem , tek kamerat me xixa dhe anesore te zeza )ne zonen e Shkodres. Just lutemi nes dikush e gjen te kontaktoje ne numrin kundrejt nje shperblimi. Faleminderit! Tel: 0695240179

Erisalda Çulaj
+355695240179

23 Nëntor 2023 - 17:48:12

...
Çelsa makine te humbura

Pershendetje me kan humbur qelsat e makines tip peugeot ne zonen e freskut te rruge e dajtit.Nese dikush i ka gjetur ose i ka pare jeni te lutur te kontaktoni Tel: 0684671003

Naila
+355684671003

23 Nëntor 2023 - 17:46:56

...
Cantë e humbur

Ne date 21 para 2 ditesh rreth ores 12 te drekes kam humbur nje cante ne urbanin e linjes vore-qender. Nese dikush e ka mare ose e ka momentalisht do e vlersoja shume nese shkruante. Faleminderit! Tel: 0693324295

Flori
+355693324295

23 Nëntor 2023 - 17:45:49

...
Më ka humbur portofoli

Më ka humbur që portofol në rrugën e elbasanit ktu afër luarasit bashk me karta banke kart ID patent e shum gjëra të tjera të rëndësishme ju lutem nëse dikush e gjen tmë kontaktojë 0683131460 Tel: 0683131460

Irjon Kurti
+355683131460

23 Nëntor 2023 - 17:44:54

...
TELEFON I HUMBUR

Pershendetje, me ka humbur nje telefon iphone 12 pro max, me kellef jeshil nga spitalet ne qender- Rruga e Dibres. Ju lutem nqs e gjeni te ma kthejne kundrejt nje shperblimi te majme vetem per gjestin. Tel: 0673800784

Ervisa
+355673800784

23 Nëntor 2023 - 17:40:36

...
Mace e humbur

Prsh ka humbur nje mace shum e rendesishme per nje femije qe e ka.ju lutem kush e ka par te njoftoje kundrrejt nje shperblimi.elbasan lagjia: emin matraxhiu .krast prane varrezave te qytetit 0696282004 Tel: 0696282004

User
+355696282004

22 Nëntor 2023 - 19:30:27

...
Cante me rroba

Pershendetj, Ne fugonin Tirane-Peshkopi kam patur nje cante me rroba eshte e madhe, gjate rruges eshte hapur bagazhi dhe canta ka rene . Ju lutem nese e ka gjetur dikush te me njoftoje. Po ju dergoj dhe nje foto te cantes Tel: +355 68 851 4916

Arjan
+355688514916

22 Nëntor 2023 - 19:29:18

...
humbje telefon celular iphone x

pshd jam nje studente sot rreth ores 3 pasdite me ka humbur nje telefon te autobuzi i insitutit esht nje iphone x i zi nese e gjen dikush i lutem tme kontaktoje te ky numri 0674020903 telefoni eshte me kod nese e gjen dikush edhe e kthen do ket shperblim Tel: 0674020903

anita
+355674020903

22 Nëntor 2023 - 19:28:32

...
Vjedhje portofoli te urbani i unazes

Pershendetje! Diten e premte date 17 me vodhen portofolin tek urbani i unazes tek stacioni i tajvanit kur kam zbritur ma kane vjedhur. Brenda kisha 370 euro 30 mije lek, patente, karta banke. Kam denoncuar ne polici dhe uroj te kete kamera edhe pse u tha qe ska. Nese e sheh ai qe e ka vjedhur i them mos e befsh piken e hajrit e te dalshin nga hundet aq te kam mallkuar. Lutem kush gjen kartat te me telefonoj. 0676808271. Portofoli eshte ngjyre kaf dhe pricinen e kishte te prishur. Faleminderit Tel: 0676808271

Ilda Kume
+355676808271

22 Nëntor 2023 - 19:27:42

...
kam humbur portofol

Portofoli ka ngyre bezhe, kafe dhe te zeze. Ne portofol ka karte identiteti, karta banke dhe mjete monetare. Kush e ka gjetur ju lutem te me kontaktoje. Tel: +355692028037

Rudina
+355692028037

22 Nëntor 2023 - 19:26:35